poniedziałek, 21 maja 2012

Uscrapowani Kraków 1

Było! Odbyło się! Pierwsze spotkanie w Krakowie, które organizowałam ja w Klubie Osiedlowym Borsuczek. Było fajnie, twórczo i miłośnie, gdyż tematem spotkanie i tworzenia naszych prac była miłość. Na przystawkę był ATeCiak, ale ja nie mogłam oderwać się od Big Shota, którego zabrała ze sobą Ala. Gdyby nie to, że było utworzone menu i miałyśmy określony czas to bym tam wycinała i wycinała. Zapałam do Niego wielka miłością ;) Trochę sobie na zapas wycięłam i już myślę nad wykorzystaniem.

Naszym sponsorem był:Carrot i Chwilka coś tam razem kombinują, ja stoję za obiektywem. PO prawej (niżej) będzie widać zapracowaną Alę i Anię.
Nasz stół wyglądał imponująco, miał w tym swój udział nasz sponsor CraftFun.
Tu już zaczynamy tworzyć kartkę dla Mamy
W między czasie przyszła koleżanka robótkująca i przyniosła nam czadowe materiałowe wstążeczki na taśmie samoprzylepnej i weź tu się człowieku opanuj. No nie da rady, po prostu szał!
 A to mój bałaganik i karteczka.
I nasze ATC, od lewej góra: mój, Ani - dól od lewej Ali i Kasi. Ateciak Marty, zwanej Chwilką niżej na zdjęciu zbiorczym.
Quillgowa karteczka to robota Ali, moja już znacie, wyżej z kwiatami to dzieło Kasi- Carrot i zielona z różowa dama stworzyła Ania.
Na deser był bilecik dla Ukochanego, Kasia dalej tworzyła, ale fota jest- będzie niżej. Mój bilecik to ten z niebieskim kwiatkiem, dalej brązowe serduszko to Ala oraz Ani bilecik z kluczem, czyżby do serca?
I jest bilecik Kasi jak dwie połówki jabłka! Kasia swój bilecik potraktowała super preparatem, którego nazwy nie pamiętam. A efekt to coś jak stare zdjęcia- super nie?
I dzieła Marty, czyli Chwilki:


Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania!

2 komentarze:

 1. :)
  ja też przez te nasze spotkania zapałałam do BS... no i po co nam to było..??
  hehe
  fajowe spotkanie i fajne prace :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie spotkanie są ............. są po prostu wspaniałe!!!

  OdpowiedzUsuń

Moja dusza się śmieje, a to dzięki Tobie!