środa, 2 lutego 2011

Zmiany małe i duże

Z racji tego, iż niedługo stuknie mi 30 (nie żebym narzekała) postanowiłam się z czymś rozstać i coś nowego zacząć!
Jakiś czas temu przestałam palić i 1 kwietnia będzie 2 lata. Jest okazja do świętowania!
Do tej pory byłąm czynnym uczestnikiem pewnego czatu, na który wchodziły różne osoby- palące, nie palące i te z zamiarem nie palenia. Niestety atmosfera bywała różna (ze skrajności w skrajność), szefostwo też- raz w tę, raz we w tę. Nie bardzo rozumiem jak można mieć misję wkurzania ludzi każdego dnia. Więc bez bólu i płaczu żegnam się. Chcę się otaczać pozytywnymi ludźmi!
Co zaczynam? Nowy dzień, nowe wyzwania,a już niedługo nowe życie z gps'em na palcu (jak to mówi mój luby) .

Z innej beczki: jak wspominałam dorobiłam się maszyny do szycia. Mikołaj się postarał :D Warto być grzecznym!!! Będąc u Mamy przeszukałam wiele szafek i zakamarków - znalazłam wiele ciekawych materiałów. Mam wiele pomysłów, aż mi w głowie kipi. Teraz nic tylko się brać do roboty!
No i mam zamiar wziąć udział w akcji Jednoilec
Mam zamiar trochę tu pozmieniać, z racji tego jak nazwałam bloga- chce by był poświęcony tylko scrapbooking'owi, a resztę umieścić na innym blogu. Pracuję też nad stronką www, to jednak zajmie mi troszkę dłużej. Będą zmiany oj tak.
Wertując i przewracając mój mały dobytek w domu rodzinnym natknęłam się na dwie rzeczy, które utwierdziły mnie w przekonaniu, iż moja radosna twórczość miała swoje korzenie jeszcze w liceum. Co znalazłam? Igłę tkacką do gobelinów oraz łódeczkę do frywolitek. Zapomniałam, że coś takiego miałam w rękach. Gobelin do tej pory jest w domu, a frywolitki cóż ...
Może czas sobie odświeżyć pamięć?

P.S.
Mam już wyniki tomografii i z tego co wyczytałam wszystko jest w porządku. Jednakże cześć specjalistycznych określeń nie bardzo rozumiem, więc pewna będę jak usłyszę to od lekarza. Nie mniej mam lepszy humor, a moje bóle głowy zawdzięczam ciągłemu zamartwianiu się i stresowi.

1 komentarz:

  1. Ja juz nie moge sie doczekac Twoich zmian. Na pewno beda pozytywne. Nie zamartwiaj sie tak!!!

    OdpowiedzUsuń

Moja dusza się śmieje, a to dzięki Tobie!